Darované spermie

KLINIKA REPROGENESIS TIEŽ PONÚKA DARCOVSKÝ PROGRAM PRE PÁRY, KTORÉ V RÁMCI LIEČBY NEPLODNOSTI POTREBUJÚ DAROVANÉ SPERMIE.

Darovanie spermií

Darca spermií je riešením liečby neplodnosti u párov, ktoré nemôžu počať dieťa z vlastných spermií z dôvodu nedostatočnej kvality, genetickej záťaže, onkologickej liečby, vrodenej alebo získanej poruchy tvorby spermií. 

Darca spermií

Pri výbere vhodného darcu sa vždy snažíme čo najviac priblížiť typu muža – partnera liečeného páru. Všímame si nielen výšku, farbu očí a vlasov, krvnú skupinu a Rh faktoru, ale aj záujmy, ktoré môžu byť pre vás dôležité. Našich darcov testujeme z psychologického, genetického, hormonálneho, ale aj testy na infekčné ochorenia. MUŽI, KTORÍ BOLI ZARADENÍ DO DARCOVSKÉHO PROGRAMU, PREŠLI NÁROČNÝMI TESTAMI A VYŠETRENIAMI: PSYCHOLOGICKÝ POHOVOR, KLINICKÉ VYŠETRENIE, TESTY NA POHLAVNE PRENOSNÉ OCHORENIA (HIV, HBSAG, HCV, SYPHILIS, CHLAMÝDIE), KRVNÚ SKUPINU A RH FAKTOR, GENETICKÉ VYŠETRENIE (KARYOTYP, PRÍTOMNOSŤ MUTÁCIÍ GÉNU CYSTICKEJ FIBRÓZY, SPINÁLNEJ MUSKULÁRNEJ ATROFII, CONNEXIN 26 – VRODENÁ HLUCHOTA). Darovanie spermií je v Českej republike zo zákona anonymné. V liečbe darovanými zárodočnými bunkami sa používajú iba spermie od darcov vyšetrených podľa Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2004/23 / ES, a podľa zákona č. 296/2008 Zb. a Vyhlášky č. 422/2008.
Formulár

Spýtajte sa odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).