Asistovaný hatching

Asistovaný hatching je jednoduchou a úplne bezpečnou metódou umožňujúcou naručenie ochranného obalu embrya tzv. Zóny pellucidy. Táto technika napomáha vycestovaniu embrya zo zóny pellucidy, čím je umožnená jeho jednoduchšia implantácia a následne ďaľší vývoj. Naša klinika využíva najbezpečnejšiu techniku asistovaného hatchingu pomocou dynamického laseru.
V prvých dňoch vývoja má embryo okolo seba ochrannú vrstvu (zóna pellucida) Piaty až šiesty deň po oplodnení začína proces uhniezdenia embrya, kedy embryo opúšťa svoj ochranný obal, zóna pellucida mizne a dochádza k bezprostredného kontaktu buniek embrya s bunkami maternicovej sliznice a zároveň to znamená odstránenie mechanickej bariéry, ktorá by znemožňovala ďalší rast embrya. Problémy s opakujúcim sa zlyhaním implantácie môžu byť spôsobené neschopnosťou embrya ,, opustiť“ svoj ochranný obal či zmenami priamo samotnej ochrannej vrstvy. V takých prípadoch vykonáme asistovaný hatching. Pri tejto technike narušíme tesne pred transférom tvrdý obal embrya laserom alebo špeciálnou ihlou a tím mu uľahčíme prichytenie sa k maternicovej stene.
Formulár

Spýtajte sa odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).