Špeciálne ceny partnerských hotelov

Naši klienti môžu využiť v týchto spolupracujúcich hoteloch komfortné ubytovanie, kľud a nadštandardní prístup za znížené ceny.
Prosím čítajte:

Ak chcete získať špeciálnu cenu, rezervujte si hotel podľa pokynov pre každé uvedené zariadenie. Ak si rezervujete iným spôsobom (napríklad cez Booking), nebudete mať nárok na zľavu a nebudete mať na ňu nárok neskôr. V prípade potreby akejkoľvek pomoci vám poradí váš koordinátor IVF.

COURTYARD by Marriott Brno

www.courtyardbrno.com The Courtyard Brno ponúka všetko, čo potrebujete k odpočinku a príjemnej návštevy Českej republiky. Hotel má ideálnu polohu v krásnom prostredí pri rieke, iba pár minút od diaľnice z Prahy, Viedne alebo Bratislavy a 5 minút jazdy od kliniky. K pamiatkam vrátane hradu Špilberg a námestiu Svobody sa dostanete aj pešo krátkou prechádzkou. Za pobyt v našom hoteli môžete zbierať body a využiť ich na bezplatné pobyty kdekoľvek na svete v sieti hotelov Marriott. Štýlové izby sa môžu pochváliť moderným dizajnom, lesklými mramorovými kúpeľňami a ergonomickými pracovnými plochami. Rezervácie: Recepcia: +420 515 519 515 Email: brno.reservations@courtyard.com On-line rezervácie: rezervačný formulár na webových stránkach !Pri rezervácii prosím použite heslo „D3M“, aby Vám bola uplatnená zľava! Špeciálna cena zahŕňa špeciálne americké raňajky, wi-fi pripojenie k internetu vo všetkých izbách, voľný vstup do Fitness klubu 24 hodín denne, kávu a čaj zdarma.

BARCELÓ Brno Palace

www.barcelo.com The Barceló Brno Palace***** je mestský hotel, ktorý sa môže pochváliť perfektnou polohou v centre mesta. Hotel disponuje celkom 119 luxusnými izbami, ktoré sú vybavené bezplatným WI-FI pripojením, klimatizáciou, barom, trezorom a bezplatnými toaletnými potrebami. Okrem toho môžu hostia využívať vynikajúce zázemie s voľným vstupom do fitness štúdia a sauny. V hoteli je reštaurácia á la carte a lobby bar, kde si hostia môžu vychutnať kulinárske špeciality. Geografická poloha hotelu v strednej Európe ponúka spojenie s medzinárodnými letiskami a diaľnicami v Brne a vo Viedni. Je vzdialený len 5 minút jazdy od Medzinárodného výstaviska Brno (BVV) a Vily Tugendhat, ktorá je zapísaná na zozname Svetového dedičstva UNESCO. !Rezervácia pre získanie zľavy! Prostredníctvom mailu: brnopalace.res@barcelo.com s informáciou, že ste klientom ReproGenesis, alebo pri rezervácii barcelo.com/en-gb vyplňte kód: CLINIC do poľa zľavy/propagačný kód.

BEST WESTERN PREMIER hotel International Brno

https://www.hotelinternational.cz/en/ Moderný a nadčasový **** hotel s výnimočnou polohou priamo v centre mesta Brno. Dizajn, komfort a pôsobivý výhľad na hrad Špilberg a centrum Brna. Kapacita hotelu 223 izieb (trieda Business a Executive). Vytvorte si svoj členský účet a zbierajte body za pobyt v hotelovom reťazci Best Western. Všetky izby sú klimatizované, k dispozícii je hotelová garáž a parkovisko, pre klientov sú pripravené nasledujúce výhody: Voľný vstup do fitness/Bezplatné využívanie Wi-Fi v celom hoteli/ Denná tlač/ Kvalitná hotelová kozmetika na izbách/ Set na kávu a čaj na izbách/ Lôžkoviny pre alergikov/ V rámci kategórie Executive voľný vstup do Executive lounge, kde majú hostia neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a drobného občerstvenia. !Rezervácia pre získanie zľavy! Ak chcete získať špeciálnu zľavu pre klientov ReproGenesis, použite prosím tento odkaz pre rezerváciu: BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno (book-secure.com) Je tu uvedený propagačný kód, ktorý budete potrebovať a ktorý Vám poskytne Vaša IVF koordinátorka.

QUALITY HOTEL

www.qualityhotelbrnoexhibitioncentre.com/en/ Moderný hotel s bezplatným Wi-Fi, reštauráciou s terasou chytrým zázemím pre usporiadanie akcií. Quality hotel Brno Hotel sa nachádza hneď pri diaľnici E50, na ideálnom mieste v kľudnej oblasti, ale napriek tomu v v blízkosti historického centra a necelých 15 minút jazdy od letiska Brno-Tuřany (BRQ). Hotel sa nachádza v blízkosti kliniky, ponúka našim klientom špeciálnu cenu za ubytovanie a parkovanie. Bezplatná večerná doprava do centra mesta a späť každý utorok, stredu a štvrtok. Zdarma 40-minutová relaxačná aróma masáž chrbta ( pri pobyte viac ako 4 noci). !!!Na nasledujúcom odkaze nájdete priamu rezerváciu, kde stačí vyplniť formulár a všetky výhody budú uvedené:  pre rezerváciu izby kliknite tu!!! 

HOTEL VISTA

www.vista-hotel.cz/homepage Hotel sa nachádza v kľudnej brnianskej lokalite s jednoduchým spojením do centra mesta a zaručí Vám skvelé služby. Hotel ponúka dvojlôžkové izby alebo apartmány, bohaté raňajky formou bufetu, priame spojenie do centra mesta, Wi-FI a parkovanie zdarma. ! Rezervácia pre získanie zľavy!  Te.: +420 541 217 088, e-mail: recepce@vista-hotel.cz ! Pri rezervácii prosím informujte hotel, že ste klientami kliniky ReproGenesis, aby ste získali špeciálnu zľavu ! 

GRANDEZZA HOTEL

www.grandezzahotel.cz Hotel Grandezza Luxury Palace***** je krásnou referenciou individuálnej modernosti. Nachádza sa v samom srdci historického centra Brna a Zelném trhu, ktorý je jedným z najcennejších brnenských námestí s barokovou kasňou Parnas. Budova hotela prešla náročnou a dôkladnou rekonštrukciou, vrátane dobových prvkov. Pýchou hotela je ručne maľovaný sklenený strop vstupnej haly, kde sa nachádza recepcia. ! Rezervácie pre získanie zľavy ! Tel.:+420 542 106 010; GSM:+420 603 888 789 E-mail: info@grandezzahotel.cz ! Pri telefonickej rezervácii prosím informujte hotel, že ste klientami kliniky ReproGenesis, aby ste získali špeciálnu zľavu! 

MAXIMUS

https://www.maximus-resort.cz/en Maximus Hotel Resort je jedným z prvých hotelov v Českej republike postavených podľa zásad východnej filozofie Feng Shui, ktorá zaručuje pohodu od prvého kroku v našom hoteli. Vďaka svojej jedinečnej polohe a pozitívnej energii je Maximus Hotel Resort vyhľadávaným miestom nielen pre relaxačné a liečebné pobyty, ale aj pre obchodnú klientelu. Hotel sa nachádza v malebnej krajine prírodného parku Podkomorské lesy iba pár metrov od Brnenskej priehrady a dvadsať minút autom od centra mesta Brna. Kľudné prostredie nového, moderného hotela so špičkovým wellness & spa infinit maximus, gurmánskou reštauráciou, to všetko uprostred krás okolitej prírody, Vás zanechá bez slov a zcela povzbudených . ! Rezervácie pre získanie zľavy ! Tel.:+420 546 221 035; +420 774 750 002 Email: recepce@maximus-resort.cz ! Pri telefonickej rezervácii prosím informujte hotel, že ste klientami kliniky ReproGenesis, aby ste získali špeciálnu zľavu! 
Formulár

Spýtajte sa odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).