Špeciálne ceny partnerských hotelov

Naši klienti môžu využiť v týchto spolupracujúcich hoteloch komfortné ubytovanie, kľud a nadštandardní prístup za znížené ceny.

Prosím čítajte:

Ak chcete získať špeciálnu cenu, rezervujte si hotel podľa pokynov pre každé uvedené zariadenie. Ak si rezervujete iným spôsobom (napríklad cez Booking), nebudete mať nárok na zľavu a nebudete mať na ňu nárok neskôr. V prípade potreby akejkoľvek pomoci vám poradí váš koordinátor IVF.

COURTYARD by Marriott Brno

The Courtyard Brno ponúka všetko, čo potrebujete k odpočinku a príjemnej návštevy Českej republiky.

Hotel má ideálnu polohu v krásnom prostredí pri rieke, iba pár minút od diaľnice z Prahy, Viedne alebo Bratislavy a 5 minút jazdy od kliniky. K pamiatkam vrátane hradu Špilberg a námestiu Svobody sa dostanete aj pešo krátkou prechádzkou.

Za pobyt v našom hoteli môžete zbierať body a využiť ich na bezplatné pobyty kdekoľvek na svete v sieti hotelov Marriott.

Štýlové izby sa môžu pochváliť moderným dizajnom, lesklými mramorovými kúpeľňami a ergonomickými pracovnými plochami.

Rezervácie:

Recepcia: +420 515 519 515

Email: brno.reservations@courtyard.com

On-line rezervácie: rezervačný formulár na webových stránkach

!Pri rezervácii prosím použite heslo „REPROGENSIS“, aby Vám bola uplatnená zľava 15%!

Špeciálna cena zahŕňa špeciálne americké raňajky, wi-fi pripojenie k internetu vo všetkých izbách, voľný vstup do Fitness klubu 24 hodín denne, kávu a čaj zdarma.

BARCELÓ Brno Palace

www.barcelo.com

The Barceló Brno Palace***** je mestský hotel, ktorý sa môže pochváliť perfektnou polohou v centre mesta.

Hotel disponuje celkom 119 luxusnými izbami, ktoré sú vybavené bezplatným WI-FI pripojením, klimatizáciou, barom, trezorom a bezplatnými toaletnými potrebami. Okrem toho môžu hostia využívať vynikajúce zázemie s voľným vstupom do fitness štúdia a sauny. V hoteli je reštaurácia á la carte a lobby bar, kde si hostia môžu vychutnať kulinárske špeciality.

Geografická poloha hotelu v strednej Európe ponúka spojenie s medzinárodnými letiskami a diaľnicami v Brne a vo Viedni. Je vzdialený len 5 minút jazdy od Medzinárodného výstaviska Brno (BVV) a Vily Tugendhat, ktorá je zapísaná na zozname Svetového dedičstva UNESCO.

!Rezervácia pre získanie zľavy 12%!

Prostredníctvom mailu: brnopalace.res@barcelo.com, promo kód: REPROGENESIS.

REZERVUJTE S NAMI POD HESLEM REPROGENESIS A ZÍSKAJTE:

 • 12% zľavu z internetových cien ubytovania 
 • raňajky B-LikeEat alebo raňajkový balíček na prianie
 • welcome drink na uvítanie
 • malé občerstvenie a fľaša vody na izbe po príjazde 
 • kávový a čajový servis na izbe 
 • WiFi internetové pripojenie na izbe zadarmo 
 • safe na izbe zadarmo 
 • room service 24 hodín denne 
 • voľný vstup do hotelového relax a fitness centra 
 • voľný vstup do sauny (na vyžiadanie) 
 • late check out až do 16:00 
 • žehlička a žehliaca doska na izbe 
 • župan, papuče 
 • vankúšové menu 
 • Premium lounge 24 hodín denne s WiFi & tlačiarňou

HOTEL INTERNATIONAL BRNO

Moderný a nadčasový **** hotel s výnimočnou polohou priamo v centre mesta Brno. Dizajn, komfort a pôsobivý výhľad na hrad Špilberg a centrum Brna. Kapacita hotela 223 izieb (trieda Business a Executive). Vytvorte si svoj členský účet a zbierajte body za pobyt v hotelovom reťazci Best Western. Všetky izby sú klimatizované, k dispozícii je hotelová garáž a parkovisko, pre klientov sú pripravené nasledujúce výhody:

 • Voľný vstup do fitness
 • Bezplatné využívanie Wi-Fi v celom hoteli
 • Denná tlač
 • Kvalitná hotelová kozmetika na izbách
 • Set na kávu a čaj na izbách
 • Lôžkoviny pre alergikov
 • V rámci kategórie Executive voľný vstup do Executive lounge, kde majú hostia neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a drobného občerstvenia.

!Rezervácia pre získanie zľavy! Ak chcete získať špeciálnu zľavu pre klientov ReproGenesis, použite prosím tento odkaz pre rezerváciu: HOTEL INTERNATIONAL BRNO
Promo kód: REPROGENESIS

Quality Hotel Brno Exhibition Centre

Moderný hotel s bezplatným Wi-Fi, reštauráciou s terasou a šikovným zázemím pre usporiadanie akcií. Quality hotel Brno Hotel sa nachádza hneď pri diaľnici E50, na ideálnom mieste v pokojnej oblasti, ale napriek tomu v blízkosti historického centra a necelých 15 minút jazdy od letiska Brno-Tuřany (BRQ). Hotel sa nachádza v blízkosti kliniky a ponúka našim klientom špeciálnu cenu za ubytovanie a parkovanie.

!Rezervácia pre získanie zľavy! Ak chcete získať špeciálnu zľavu pre klientov ReproGenesis, použite prosím tento email pre rezerváciu: reservations.qbex@q-hotels.cz . Nutné uviesť, že ste klienti REPROGENESIS.

MAXIMUS

https://www.maximus-resort.cz/en

Maximus Hotel Resort je jedným z prvých hotelov v Českej republike postavených podľa zásad východnej filozofie Feng Shui, ktorá zaručuje pohodu od prvého kroku v našom hoteli. Vďaka svojej jedinečnej polohe a pozitívnej energii je Maximus Hotel Resort vyhľadávaným miestom nielen pre relaxačné a liečebné pobyty, ale aj pre obchodnú klientelu.

Hotel sa nachádza v malebnej krajine prírodného parku Podkomorské lesy iba pár metrov od Brnenskej priehrady a dvadsať minút autom od centra mesta Brna. Kľudné prostredie nového, moderného hotela so špičkovým wellness & spa infinit maximus, gurmánskou reštauráciou, to všetko uprostred krás okolitej prírody, Vás zanechá bez slov a zcela povzbudených .

! Rezervácie pre získanie zľavy !

Tel.:+420 546 221 035;
+420 774 750 002
Email: recepce@maximus-resort.cz

! Pri telefonickej rezervácii prosím informujte hotel, že ste klientami kliniky ReproGenesis, aby ste získali špeciálnu zľavu! 

OREA Congress Hotel Brno

OREA Congress Hotel Brno **** sa nachádza v tesnej blízkosti brnenského výstaviska s výbornou dopravnou dostupnosťou do historického centra Brna.

Hotel je od ReproGenesis kliniky vzdialený 3 minúty jazdy autom, 5 minút jazdy od stredu mesta, z diaľnice D1, Exit 190 je to 5 km.

Hotel ponúka ubytovanie v 370 hotelových izbách kategórie (Classic, Deluxe a Executive). Pre Váš pobyt odporúčame kompletne zrekonštruované izby kategórie Deluxe a Executive, ktoré splnia očakávania aj najnáročnejších hostí. Všetky hotelové izby sú vybavené SAT TV, kúpeľňou so sprchou a WC, bezplatným WiFi pripojením na internet. Hosťom je umožnený voľný vstup do Fitness. Obed, večeru či drink si môžete vychutnať v príjemnom prostredí modernej reštaurácie FAIRSIDE.

!Rezervácia pre získanie zľavy 15%!

Priamu rezerváciu izby je možné vykonať TU.

OREA Hotel Voro

OREA Hotel Voro *** sa nachádza v tesnej blízkosti brnenského výstaviska s výbornou dopravnou dostupnosťou do historického centra Brna.

Hotel je od ReproGenesis kliniky vzdialený 3 minúty jazdy autom, 5 minút jazdy od stredu mesta, z diaľnice D1, Exit 190 je to 5 km.

Hotel ponúka ubytovanie v 110 hotelových izbách kategórie Classic. Všetky hotelové izby sú vybavené SAT TV, kúpeľňou s vaňou/sprchou a WC, bezplatným WiFi pripojením na internet.

Hosťom je k dispozícii raňajková reštaurácia PÁLAVA. Obed, večeru či drink si môžete vychutnať v príjemnom prostredí modernej reštaurácie FAIRSIDE (budova OREA Congress Hotela Brno), ktorá je vzdialená 150 metrov od OREA Hotela Voro.

!Rezervacia pre získanie zľavy 15%!

Priamu rezerváciu izby je možné vykonať TU.

Hotel Centrum Brno

Hotel Centrum Brno sa nachádza v pokojnej časti Brna, 150 metrov od výstaviska. Všetky izby a apartmány majú balkón, TV a kúpeľňu so sprchou, niektoré z nich majú aj obývací priestor a vaňu. V miestnej reštaurácii sa podávajú kontinentálne raňajky. Hostia môžu využiť spoločnú kuchyňu, ktorá sa nachádza na každom poschodí. K dispozícii je tiež občerstvenie v kaviarni Kantína & Kafe, ktorá sa nachádza v priestoroch hotela. Autobusová a električková zastávka je 100 metrov od ubytovania. Parkovisko s obmedzeným počtom parkovacích miest je k dispozícii na požiadanie a za príplatok.

Miestny poplatok z pobytu nie je zahrnutý v cene ubytovania.

Zľava: 20% – ReproGenesis

Formulár

Spýtajte sa odborníka