O nás

Naša úspečnosť

Profesionálny a dedikovaný tím, v kombinácii s najmodernejším technickým vybavením kliniky, je zárukou vysokej úspešnosti v počte dosahovaných tehotenstiev.

Prečo ReproGenesis

Nie sme továreň, úspešnosť, dôvera, akupunktúra, areál, legislatíva, časová dostupnosť liečby

IMT Matcher

IMT matcher je sofistikovaný elektronický kontrolní systém, ktorý zaznamenáva všetky postupy liečby, overuje zhodnú identitu používaných vzoriek a zariadení a mapuje pracovné postupy.

Náš tím

Sme zohraný tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti liečby neplodnosti.

Referencie

Referencie našich klientov

Galéria brnenskej kliniky ReproGenesis

Budova kliniky ReproGenesis je situovaná v lukratívnej časti Brno - Pisárky v bezprostrednej blízkosti brnenského výstaviska. Je ľahko dostupná všetkými dopravnými prostriedkami. Možnosť parkovania priamo v areáli - dostatok parkovacích miest pre našich klientov.

Certifikácia

Firemná politika

Klinika bola založená v roku 2011 a vybudovala si renomé jedného z najúspešnejších zariadení nielen v Česku, ale aj v celej Európe.

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).