Minimálna stimulácia

MINIMÁLNA STIMULÁCIA

Pri minimálnej stimulácii sa využíva, ako už napovedá názov, veľmi nízke dávky stimulačných liekov. Stimulácia je všeobecne veľmi dobre znášaná. Cieľom liečby je získať 2 až 5 vajíčok. Ďalší postup čo sa týka embryologických metód je rovnaký ako pri natívnom cykle. Doporučujeme využiť metódy PICSI, ICSI a AH. V prípade väčšieho počtu získaných vajíčok a vzniku viacerých embryí lze využiť pre výber najlepšieho embrya k prenosu do maternice Kontinuálny monitoring embryí, ktorý môže zvýšiť šancu úspešnej implantácie, tehotenstva a pôrodu zdravého dieťaťa až o 10%.
Formulár

Spýtajte sa odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).