Zdieľanie rizika a garancie

Liečba pomocou darovaných vajíčok a darovaných embryí je na našej klinike možná bez dlhej čakacej doby. Liečba pomocou darovaných vajíčok a darovaných embryí je na našej klinike možná bez dlhej čakacej doby. Vďaka rozsiahlej darcovskej databáze môžeme zahájiť liečbu bezodkladne.

REPROGENESIS GARANTUJE

CYKLUS S DAROVANÝMI VAJÍČKAMI

CYKLUS S DAROVANÝMI EMBRYAMI (ČERSTVÉ EMBRYÁ)

CYKLUS S DAROVANÝMI EMBRYAMI (ZAMRAZENÉ EMBRYÁ)

BONUS PRE NAŠICH PACIENTOV – PROGRAM ZDIEĽANÝCH RIZÍK

Úspešnosť liečby darovanými vajíčkami a darovanými embryami (čerstvé embryá) na jeden liečebný cyklus sa pohybuje okolo 48% až 68% klinických tehotenstiev (s potvrdením srdečnej akcie pri ultrazvukovom vyšetrení). Úspešnosť je závislá na veku ženy – príjemkyne a na kvalite sliznice maternice. V priebehu troch liečebných cyklov s darovanými vajíčkami alebo darovanými embryami (čerstvé cykly) otehotnie až 90% pacientiek. Chceli by sme vám touto cestou ponúknuť pomoc. Pokiaľ opakovane u nás na klinike absolvujete liečbu za pomoci darovaných vajíčok alebo darovaných embryí (týka sa to len čerstvých) ponúkame vám program tzv. “zdieľaného rizika“.

PODMIENKY PROGRAMU „ZDIEĽANÉHO RIZIKA“ SÚ NASLEDUJÚCE:

Formulár

Spýtajte sa odborníka

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).