EmbryoGlue

EmbryoGlue je unikátne médium, ktoré obsahuje okrem živín a energetických zdrojov potrebných na správny vývoj embrya aj vysokú koncentráciu proteínu – hyaluronanu. 

Hyaluronan je za fyziologických podmienok súčasťou maternicového sekrétu, pričom jeho syntéza sa zvyšuje počas implantácie embrya v maternici. Embryoglue tak pomáha vytvárať optimálne podmienky na úspešné uhniezdenie embrya v sliznici maternice po embryotransferi.

Pri embryotransferoch používame overený prípravok EmbryoGlue®, ktorý podľa vedeckých štúdií a našich interných štatistík preukázateľne zvyšuje počet tehotenstiev aj počet narodených detí. EmbryoGlue je tkaninovým lepidlom, ktoré svojím zložením napodobňuje prostredie v maternici pri prirodzenom uhniezdení embrya. Jednoducho povedané – EmbryoGlue® pomáha embryu lepšie sa aklimatizovať pri prechode z kultivačných podmienok do prirodzeného prostredia maternice budúcej matky, čím zvyšuje šancu na prichytenie embrya k stene maternice.

EmbryoGlue obsahuje okrem spomínaného hyaluronanu (ktorý zvyšuje hustotu roztoku a minimalizuje tým neskôr nežiaduce pohyby embrya v maternici) aj sacharidy, aminokyseliny, rekombinantný albumín a ďalšie látky, ktoré embryu zabezpečujú dostatočnú výživu a zároveň minimalizujú riziko krížovej kontaminácie.

Výskum nezávislých výskumníkov z britskej Cochrane Collaboration potvrdil, že prenosy embrya pri zvýšenej hladine hyaluronanu bývajú úspešnejšie. EmbryoGlue® je jediný dostupný produkt obohatený hyaluronanom.

Formulár

Spýtajte sa odborníka