EmbryoGlue

EmbryoGlue je médium podporujúce implantáciu embrya.

Prídavok k proteínu vo vysokej koncentrácii v tomto médium zvyšuje počet živo narodených detí po IVF. EmbryoGlue tak obsahuje všetky potrebné živiny a energetické zdroje potrebné pre optimálny vývoj embrya po embryotransfére.

Vysoká koncentrácia implantácií podporujúceho proteínu, ktorého syntéza je fyziologicky zvýšená v deň implantácia, vytvára ideálne podmienky pre úspešné uhniezdenie embrya.

Pri implantáciách oplodnených vajíčok používame overený prípravok EbryoGlue®, ktorý preukázateľne zvyšuje počet tehotenstiev aj počet narodených detí. EmbryoGlue je tkanivovým lepidlom, ktoré prírodným spôsobom napodobňuje prostredie v maternici pri prirodzenom uhniezdení embrya. Jednoducho povedané – EmbryoGlue® pomáha dobrému prichyteniu oplodneného vajíčka k stene maternice.

V roku 2008 boli zverejnené závery štúdií, do ktorého bolo zaradených v rokoch 2006-2007 cez 1200 žien, pri použití bežného transférového média otehotnelo 48% pacientiek. Ak ženy dostali EmbryoGlue®, počet tehotenstiev vzrástla na 54,6%. Podľa výsledkov štúdie doktorky Basak Balabanovej, ktorá bola prezentovaná v roku 2011 na ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) vzrástol počet narodených detí s použitím EmbryoGlue® dokonca o 11,2%.

EmbryoGlue® obsahuje sacharidy a aminokyseliny, ktoré podporujú embryo počas prenosu a uchytenia v maternicovej sliznici, hyaluronan, rekombinantý albumin, ktorý minimalizuje riziko krízovej kontaminácie.

Pri prirodzenom tehotenstve sa v maternici zvyšuje koncentrácia hyalurónu, Pri asistovanej reprodukcii je vhodné túto látku dodať. EmbryoGlue® vďaka vysokému obsahu hyalurónu jednoducho povedané embyo ,,prilepí“ k stene maternice. Hyaluronan tiež zahustí roztok EmbyoGlue®, ktorá má potom podobnú konzistenciu ako tekutina maternice. To minimalizuje nežiaduce pohyby embrya.

Výskum nezávislých výskumníkov z britskej Cochrane Collaboration potvrdili, že prenosy embrya za zvýšenej hladiny hyaluronanu býbajú úspešnejšie.  EmbryoGlue® je jediný dostupný produkt obohatený hyaluronanom.

Formulár

Spýtajte sa odborníka