Referencie klientov

Referencie našich klientov

Keďže som bola pacient v dvoch repro centrách na Slovensku, absolvovala som aj vstupnú konzultáciu v inom českom repro centre, práve Váš prístup (a pána lekara) ma utvrdil o správnosti rozhodnutia vybrať si Vašu kliniku. Som vďačná, že ste hneď na začiatku vyhoveli môjmu želaniu ohľadne výberu lekára MUDr. Stelcla. Klinike nemám absolútne čo vytknúť, krásne príjemné miesto, nemala som pocit že sa jedna o „pásovu výrobu“. Oceňujem prácu koordinátorov, oproti slovenským klinikam som cítila naozaj podporu z ich strany. Pani Daňková bola veľmi milá, ochotná, ústretová, všetky požiadavky riešila okamžite. Sestričky, recepcia vždy milé usmievavé. Na pána doktora mám toľko superlatívov, že neviem, či by sa to všetko zmestilo. O tom, že je skvelý odborník nie je pochýb, nakoľko zaňho hovoria výsledky práce a recenzie šťastných mamičiek. Ale pán doktor má jednu pridanú hodnotu, ktorá žial u veľa lekárov absentuje. Pán doktor pacienta počúva, je otvorený komunikácii, povie veci na rovinu, ani raz som nemala pocit, že by ho moje otázky otravovali, práve naopak, ochotne vysvetlil, objasnil. Pri každom stretnutí bol dobre naladený, bolo vidno, že ho práca baví, čo mi veľmi pomáhalo od stresu. Ďakujem za kliniku a tím ľudí v nej, ktorá pomáha pacientom.

Ďakujeme!

Chceli by sme sa celej klinike ReproGenesis veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili. Naša najväčšia vďaka patrí doktorovi Štelclovi, ktorý sa o nás perfektne staral a bol nám veľkou oporou počas našej 5 ročnej cesty za vytúženým dieťatkom.

Nebola to pre nás ľahká a krátka cesta, no v Júni 2021 sa nám narodil krásny a zdravý synček a my vieme, že to všetko za to stálo a išli by sme do toho zas, pretože ten výsledok stojí za všetko.

Nemohli sme si vybrať lepšiu kliniku. Takisto naša veľká vďaka patrí pani Daňkovej, ktorá nás podržala hlavne psychicky a takisto bola vždy nápomocná vo všetkom. Bez Vás by sa nám nesplnil náš najväčší sen a neboli by sme kompletná rodina. Ďakujeme a tešíme sa, keď pôjdeme malému pre súrodenca 🙂 

Zuzana a Lukáš

Po rokoch snaženia sa o bábätko prišlo na rad zásadné rozhodnutie o návšteve reprodukčnej kliniky. Som šťastná, že zverejňujete recenzie svojich klientov, pretože aj vďaka nim bolo pre nás jednoduchšie vybrať si tú najlepšiu kliniku v okolí. Museli sme dochádzať, no ak by sme sa mali rozhodnúť znova, vyberieme opäť vás.

Prístup lekárov, personálu a našej koordinátorky nás denne usvedčoval v tom, že sme sa rozhodli správne. Dnes držím v náručí naše vytúžené dvojmesačné bábatko a zo srdca ďakujem všetkým, ktorí nám pomohli splniť náš sen o rodine. 

Manželský pár zo Slovenska

Vážení – tím kliniky ReproGenesis, patrí vám naša obrovská vďaka. Rozhodnúť sa pre cestu umelého oplodnenia je pre ženu niekedy životná skúška. Som nesmierna rada, že sme sa rozhodli zveriť našu cestu za vytúženým dieťaťom práve vám.

Som pomerne náročná žena a preto som chcela byť v tých najlepších rukách. Vyberám si to najlepšie a idem na istotu. Viem, že cesta za bábätkom nikdy nie je na istotu, ale verila som, že s vami nám to vyjde. A vyšlo to presne tak ako píšete na svojej stránke. Otehotnela som za menej ako 1 mesiac. Ste skutočne rýchli a dobre zohratí tím.

Moja vďaka patrí najmä doktorovi Koukalovi, ktorí hovorí a koná priamo na rovinu – vysoko odborne a s priateľským prístupom. Odviedol obdivuhodnú prácu. Ďalej mojej úžasnej a trpezlivej koordinátorke Janke Daňkovej, ktorá je promptná, ochotná a skvela sprievodkyňa celým procesom. Úžasne boli aj zdravotné sestry a anestéziológ, ktorý odbúral môj strach z celkovej anestezy.

Ďalej chcem poďakovať ďalším členom tímu, ktorých som osobne nevidela, ale odviedli skvelú prácu – andrologičke a embryologičke. Cítila som sa vo Vašom prostredí veľmi príjemne a bez akéhokoľvek strachu od prvého kontaktu online, cez prijatie na recepcii až po úspešný čerstvý vklad embrya. Ospravedlňujem sa ak som niekoho vynechala, ale viem, že za procesom IVF je toho oveľa viac ako len moja 4násobna krátka a úspešná návšteva u vás. 

V skratke – poskytujete nadštandardné, vysoko profesionálne služby v krásnom a priateľskom prostredí. Ďakujem vám. Nech sa vám darí a máte mnoho mnoho spokojných klientov. Vidíme sa opäť, keď si prídeme pre ďalšie bábätko. Teším sa.

Pár z východného Slovenska

Chcem Vám napísať radostnú správu, paní Daňková. V piatok som bola na odbere krvi a moje hcg malo hodnotu vyše 2000. 🙂

Chcem sa Vám veľmi pekne za všetko poďakovať, že ste mali vždy pre mňa strpenie, aj keď som Vás niekedy bombardovala svojimi otázkami a neistotami. Moje veľké poďakovanie patrí aj pani doktorke Sochorovej, ktorá bola od začiatku vždy empatická, milá, všetko podrobne vysvetlila a bola mi oporou. Takisto ďakujem aj pani akupunkturistke za akupunktúru pred aj po transfere, za rozhovor a cenné rady.

Moja vďaka patrí celému tímu, že sme sa u vás vždy cítili príjemne. A veľké ďakujem je aj pre našu darkyňu. Bez nej by to nešlo. 

K.

Neviem či je viac na mieste obdiv, alebo vďaka v prípade liečby IVF, ale myslím, že vyjadrenie oboch je namieste. Klinika asistovanej reprodukcie ReproGenesis Brno si môže pripísať oba statusy. Tak ako po odbornej, tak i po ľudskej stránke.

S manželom žijeme na Slovensku  a môžeme porovnať dve slovenské kliniky (v Martine a v Žiline) s klinikou ReproGenesis Brno. Jednoznačne odporúčame práve ich.

Na ceste za dieťatkom som síce na začiatku, ale už teraz viem, že v prípadnom neúspechu sa rozhodnem znova o nový pokus práve TU.
Menovite sa chcem poďakovať koordinátorke Janke Dankovej, ktorá je pracovne i ako človek na správnom mieste.

Manželia zo Žiliny

Vašu kliniku môžem len odporučiť. Bolo to naše najlepšie rozhodnutie – ďakujem za úžasný prístup a profesionalitu, ochotu a ľudských prístup počas liečby.

Máte skvelý tím. Menovite by som sa ešte raz chcela poďakovať Vám pani Janka Dankova, Klarke Smickovej a samozrejme pani doktorke Sochorovej.

Ďakujeme!

Keď sme sa po troch rokoch neúspešného snaženia otehotnieť prirodzeným spôsobom dozvedeli našu diagnózu autoimunitného ochorenia kombinovanú nízkou zásobou vajíčok, hľadali sme okamžitú pomoc na možnosť mať ešte svoje vlastné dieťa. Hľadali sme kliniku s vysokou úspešnosťou a na odporučenia známych a nášho gynekológa sme sa ihneď objednali na kliniku ReproGenesis.

Hneď na prvom stretnutí nás prekvapil milý prístup celého personálu. Pani doktorka Vitoušková, ktorá sa stala našou lekárkou, prejavila vysokú odbornosť, profesionalitu a nesmierne ľudský prístup, s ktorým sme sa stretávali na každom stretnutí. Konzultácie boli vždy jasné, čas potrebný na stimuláciu sa nám predĺžil len o vybavenie vyšetrení, ktoré nám odporučila pani doktorka absolvovať na Slovensku, kde nám to poisťovňa prepláca.

Veľkou oporou nám boli naše milé pani asistentky Klárka a po jej odchode na MD Janka, ktoré vždy našli aj slová povzbudenia a mejlová komunikácia s nimi prebiehala veľmi promptne a v priateľskom duchu. Vhodne nastavená liečba priniesla svoje ovocie hneď po prvom transfere. Teraz je tehotenstvo v 14. týždni a na naše prekvapenie, keďže sme mali len jedno embryo, čakáme dvojčatá. Máme nesmiernu radosť a sme veľmi radi, že našou prvou voľbou bola práve táto klinika.

Pár zo Slovenska

Dobrý deň Janka,

po uplynutí 9 mesiacov sa Vám hlásime s tou najkrajšou správou, akú rodičia môžu poslať. Dňa 12.4.2019 sa nám o 10:30 hod narodil Maxim, a to s váhou 3 050g a 48cm. Aj s malinkým sme v poriadku. 

Touto cestou sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za asistenciu, ktorú ste nám poskytli pri jeho počatí. Sme tí najšťastnejší rodičia pod slnkom. Veľká vďaka patrí Vaším lekárom, sestrám, koordinátorom a samozrejme aj všetkým Vaším zamestnancom. 

Vašu spoločnosť budeme odporúčať každému, kto sa bude potýkať s týmito problémami a budú chcieť mať dieťatko. 

Do budúcna Vám prajem ešte strašne veľa takýchto mailov, aby ste spravili aj ďalších ľudí tak šťastnými, ako sme teraz my a aby ste aj z ďalších párov spravili rodinu s veľkým „R“.

S pozdravom a s rodičovskou láskou!

Moc objimam a ještě jednou děkuji.

Petra, Marián a Maxim.

S manzelom sme spravili jedno z najlepsich rozhodnuti ked sme si vybrali kliniku Reprogenesis. O babatko sme sa snazili dva roky. Od nasej prvej navstevy kliniky ubehol iba rok a my sa uz dnes tesime z nasej skoro mesacnej dcerky 🙂 Dakujeme celemu timu ale specialne MUDr. Koukalovi a nasej koordinatorke Janke Dankovej. Robite neskutocnu pracu. Vdaka vasmu ludskemu pristupu sme sa u vas vzdy citili velmi prijemne. 

Dakujeme ze sme sa mohli stat rodicmi a zazit ten nadherny pocit.

Manzelia zo Slovenska

Manzelia zo Slovenska

Takto pred rokom sme u vas absolvovali umele oplodnenie. Bolo vynimocne, pretoze po mnohych neuspesnych pokus to konecne u vas vyslo a my sa uz dnes tesim zo 14 tyzdnoveho chlapceka Matejka 🙂 chcela by som sa vam takto podakovat a ocenit pracu, ktoru robite. Prinasate ludom do zivota stastie 🙂 

Dakujeme za Matejka a prajeme vela uspechov 🙂 

Pár zo Slovenska

Rady by sme Vam touto cestou chceli podakovat za nasu dceru. Vasou profesionalitou a ludskym pristupom ste to umoznili.

Klarka, dakujem velmi pekne, ze ste ma sprevadzali az do uspesneho konca, ci vlastne  zaciatku 🙂 Vasa praca prinasa neskutocnu radost.

Naplnil sa nas sen o rodine.

Prosim, odovzdajte nase podakovanie panovi doktorovi Stelclovi, ako i celemu teamu kliniky!

Ďakujeme.

Vysoká profesionalita, špičková starostlivosť a úžasne ľudský prístup a fantastický personál!

Chceme sa poďakovať za úžasnú profesionálnu starostlivosť, ústretovosť a ľudský prístup celému tímu ReproGenesis, predovšetkým špeciálne doktorovi MUDr., Koukalovi a IVF koordinátorke Mgr. Hane Procházkovej, ktorá mi neskutočne pomáhala a podporovala ma celý proces nášho IVF.

Pred necelým rokom sme sa rozhodli navštíviť vašu kliniku a rozhodnutie nelutujem. Prvý dojem bol neskutočne úžasný. Vstup do vašej klinky bol pre nás veľmi pozitívny a cítili sme sa  prijemne. Neviem ako by som vám poďakovala, pretože vety ktoré sem píšem nevystihujú naše pocity.

Vďaka celému tímu vám ďakujeme za našu dcérku, ktorá bude mat 3 mesiace . Ďakujeme vám z celého srdca! 

Petra.

Janka, z celého srdca Vám ďakujem a takisto Kláre, že ste tu pre mňa boli celý čas 🙂 moc si to vážim.

V neposlednom rade ďakujem tiež pánovi doktorovi Štelclovi a taktiež dr. Koukalovi, vlastne z celého srdca ďakujeme celému tímu ReproGenesis.

Tá klinika je zázračné miesto a ja som moc rada že som mohla byť vašim pacientom a som vám neopísateľne vďačná za všetko. Termín máme 27. 1. 2019 – čo samozrejme nemusí byť presne, takže potom sa Vám samozrejme ozveme 🙂 

Prosím, odovzdajte môj odkaz panom doktorom, že im moc moc ďakujeme a pozdravujeme 🙂

Janka a vy zostante taká aká ste úžasná a milá ešte raz vám ďakujem :-). Za všetky vaše maily a milé slová.

Michaela J.

Chceli by sme sa velmi podakovat celemu timu kliniky Reprogenesis, menovite najma MUDr. Marcelovi Stelclovi a IVF koordinatorke Mgr. Klare Smickovej za profesionalitu, ochotu a ludsky pristup pocas liecby.
Kliniku sme sa rozhodli navstivit po viacerych neuspesnych IVF pokusoch v centre na Slovensku a bolo to najlepsie rozhodnutie, ake sme mohli urobit.

Vdaka Vam, sa nam narodila nasa vytuzena dcerka, ktora nam robi nesmiernu radost.

Dakujeme!

K.

Dobrý deň,

spolu s manželom by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať celému tímu kliniky ReproGenesis, predovšetkým p. MUDr. Štelclovi a Mgr. Klárke Smičkovej za ich ľudský a profesionálny prístup.

Po nekonečne dlhom snažení nám klinika pomohla dočkať sa vytúženého bábätka a dnes sa tešíme z krásnej a zdravej dcérky.

Ešte raz veľká vďaka.

 

MB

Kliniku ReproGenesis môžem len odporučiť. Skvelý prístup, moc príjemné prostredie a fantastický personál!

X.

Kliniku Reprogenesis Brno hodnotim velmi pozitivne, a to najmä kvoli profesionalnemu a odbornemu pristupu celeho personalu. Nasa vdaka patri obzvlast lekarom Mudr.Stelclovi, Mudr.Sochorovej a koordinatorke p.Dankovej, ktori sa nam,od pripravy az po uskutocnenie zakrokov, naplno venovali. Po cely cas z nich vyzarovala vysoka profesionalita a uprimna snaha pomoct.

Kliniku vrelo odporucam vsetkym, ktori zvazuju, v snahe o babatko, na ktore reprodukcne centrum sa obratit. 

Katarina H.

Rada by som ako klientka vášho centra špeciálne poďakovala MUDr, Koukalovi a rovnako aj Vám pani Daňková za skvelý a naozaj vysoko profesionálny prístup ako aj za podporu počas mojej prípravy na KET. Práve odbornosť a ľudský prístup si u Vás vysoko cením a viem, že som sa  pre Vaše centrum ReproGenesis rozhodla správne.

Zároveň Vám aj celému kolektívu prajem veľa profesionálnych ako aj osobných úspechov.

XY.

Po cca dvoch, či dokonca troch rokoch nádeje a opakovaného sklamania, keď príroda proste bola proti, sme sa rozhodli, že dozrel čas na zmenu. V jednom z bratislavských reprodukčných centier totiž už nad nami zalamovali ruky, veď sme skúšali možné aj nemožné. Chodili sme tam ako na klavír, ale nedarilo sa.  

Potom partnerka dostala od známej tip na vás. Možno náhodou. Možno to bol osud. Povedali sme si ideme, poradíme sa, vypočujeme si iný názor. Obaja sme chceli vyskúšať ešte jeden pokus. Mal byť posledný.

Bolo to takmer presne pred rokom, 15. septembra 2016, to je u nás na Slovensku štátny sviatok, a tak sme si dohodli prvé stretnutie práve v tento deň. Po prvej konzultácii mi partnerka vravela, že má z ľudí, z celej kliniky dobrý pocit. Potešil ju osobnejší prístup, komornejšie a príjemné prostredie, necítila sa ako v supermarkete na rodenie detí. Takže bolo rozhodnuté. Navyše máme v rodine aj moravské korene. Takže o to bola návšteva Brna príjemnejšia.     

Plánovaný posledný pokus sa uskutočnil v októbri. A bol naozaj posledný. Ale úspešný.

Perlička na záver. Pred prvou konzultáciou, zrejme trošku v strese a v očakávaní, sme takmer vpochodovali na inú kliniku, ktorá sídli neďaleko vašej. Nečakali sme, že na jednom mieste budú dve kliniky, kde sa venujú reprodukčnej medicíne. Ale napokon sme aj tak trafili do tej správnej.

Ďakujeme celému tímu ReproGenesis!   

XY.

Radi by sme sa celemu timu ReproGenesis podakovali za moznost mat uplnu rodinu – nebudeme nikoho menovat, aby sme nahodou na niekoho nezabudli. 

Nasa dcerka sa nenarodila ani po prvom, druhom, ci tretom pokuse o IVF, ale vdaka vasej obrovskej snahe nam pomoct sme nase snazenie uspesne zavrsili a stali sme sa hrdymi rodicmi nadherneho dievcatka. Chceli by sme vsetkym buducim rodicom, ktori sa nevedia rozhodnut, ci a kde IVF absolvovat povedali, aby sa nebali a navstivili prave vasu kliniku, pretoze vas neuveritelne ludsky pristup a podpora nam pomohol prekonat smutok z neuspesnych pokusov a zaroven sa tesit z uspesneho konca.

Nakoniec si dovolujeme napisat, ze za tu dobu, pocas ktorej sme vas navstevovali, ste sa stali nielen nasimi lekarmi a koordinatorkami, ale aj nasimi priatelmi – DAKUJEME!

T.J.

Po 2-leté snaze o otěhotnění jsme se rozhodli po doporučení známých oslovit právě Reprogenesis.  Do té doby jsem měla osobně zkušenost pouze s klinikou Reprofit, ne tedy konkrétně s umělým oplodněním, přesto jsem si nebyla úplně touto klinikou jistá a ani další klinika Repromeda, nás příliš neoslovila, takže jsme se po uvažení přeci jen rozhodli pro kliniku Reprogenesis a musím říct, že jsme ani jednou nelitovali našeho rozhodnutí. Byli jsme velmi spokojeni nejen s rodinnou atmosférou, klidným a velmi příjemným prostředí, ale také citlivým a profesionálním přístupem, vstřícným jednáním a možností kompromisu a individuálního přístupu, který nás oslovil zejména i z důvodu, že bydlíme mimo Brno, a tak jsme se mohli domlouvat individuálně  a řešit případné společné schůzky i s partnerem vždy po vzájemné domluvě, kdy nám klinika vycházela maximálně vstříc. Momentálně čekáme naše první vysněné miminko a myslím, že obrovskou zásluhu a podíl na tom má nepochybně klinika Repogenesis a její skvělý tým.

Hezký Vánoční čas a vstup do nového roku celé klinice!

H.D.

Dobry den zelam, pan doktor, pani Klarka,

rada by som Vas touto cestou po 9 mesiacoch od nasho posledneho stretnutia pozdravila a predstavila Vam nasho synceka, ktory je dnes s nami doma aj vdaka Vasej uzasne profesionalnej a ludskej pomoci.

Je to nadherny zdravy chlapcek, ktory si nase zivoty ziskal od prvej sekundy, co sme ho uvideli. Je nasim obrovskym stastim chcem Vam preto touto cestou este raz velmi pekne podakovat za pomoc a uzasny pristup pri rieseni nasho problemu, vdaka comu sme sa po 6 rokoch dockali tohto zazraku..

Prajem vsetko dobre Vam obom, nech nestratite nikdy chut do Vasej prace a nech je vela buducich mamiciek vo Vasej starostlivosti tak stastnych a spokojnych, ako som ja dnes.

X.

Moje skusenosti s Klinikou Reprogenesis (Brno),

Informacie o klinike som ziskala cez internetovu stranku a cez znameho priatela, ktory je gynekologom v mojom meste. On mi tiez odporucal Kliniku Reprogenesis v Brne. Pred rokom som sa dostavila do kliniky a moj prvy dojem bol velmi pozitivny. Od prvej chvile som citila, ze som tu na spravnom mieste.

Mojim velkym prianim je mat dietatko a zalozit si rodinu. Kedze som zena v pokrocilejsom veku tak mi zostavala moznost otehotnenia len cestou umeleho oplodnenia. Pan doktor Mudr. Stelcl, ma oboznamil s metodami a moznostami oplodnenia. Jeho lekarsky pristup je velmi profesionalny som rada, ze som sa rozhodla  pre Kliniku Reprogenesis v Brne. Som mu velmi vdacna za jeho pomoc, otvorenost a doveru, ktoru som u neho nadobudla.

Bola mi pridelena aj osobna koordinatoka pani Mgr. Klara Smickova, ktora ma sprevadzala po cely proces mojho umeleho oplodnenia.  Pani Smickova ma velmi profesionalny pristup, je velmi spolahliva ochotna koordinatorka, ktorej som velmi zaviazana. Ked som potrebovala informacie, alebo pomoc mohla som sa na nu stale obratit a stala mi po boku cely cas, co mi stale dalo silu a nadej prejst cez toto cele tazke obdobie ohehotnenia. Viem ako velmi mi praje aby som otehotnela a dufam, ze sa to podari ak nie na prvy tak na druhy alebo treti krat.

Dakujem Vam z celeho srdca.

M.B.

Som racionálny typ človeka. Sú pre mňa dôležitejšie fakty, ako emócie. Inými slovami, je mi jedno, či sa na mňa zdravotný personál usmieva, dôležité je, že dobre robí svoju prácu. Ale v Reprogenessis som prekvapila samú seba. Neskutočne dobre mi padlo správanie personálu od pani na recepcii až po môjho lekára. Zrazu som mala pocit, že nie som „zdravotná karta“, „diagnóza“ alebo „poradové číslo na operačke“.

Po štyroch rokoch neúspešného pokúšania o tehotenstvo som sa až tu dozvedela možný dôvod, lekárovi na to stačilo pár minút analýzy mojich predošlých výsledkov. Okrem iných problémov som nositeľom genetickej mutácie PAI 1 homozygotná forma, čo moji lekári na Slovensku úspešne ignorovali, viedlo by to k potratu. V Brne okamžite urobili opatrenia na minimalizáciu rizika a nepodcenili to ani nachvíľu. Práca a správanie embryológov je úžasná, každý deň som dostávala podrobné informácie o zázrakoch v laboratóriu. Potešilo ma aj video z monitoringu embryí.

Oceňujem, že mi nikto z personálu ani nachvíľu nevnucoval žiadne metódy, ani postupy. Povedali o výhodách a nevýhodách a nechali ma rozhodnúť sa samú. Obrovskou výhodou je, že každý pacient má svoju IVF koordinátorku. Okamžite odpovedá na vaše otázky a odľahčuje tak prácu lekára, ktorý sa môže venovať dôležitejším témam, ako je: „Pichlo ma v bruchu, čo to znamená?“

Neviem, či som tehotná. To sa ukáže neskôr. Už teraz sa ale desím momentu, kedy z tohto ideálneho sveta prejdem kamsi do štátnej nemocnice a opäť sa stanem „diagnózou“.

Martina, 35 rokov

Po krátkej skúsenosti s asistovanou reprodukciou na Slovensku, typu vyskúšajme všetky možnosti postupne a uvidíme ktorá zaberie sme sa rozhodli s partnerom pre zásadnejšiu zmenu a v januári 2013 sme už boli na prvej úvodnej konzultácií s Dr. Vránom na klnike Reprogenesis v Brne. Hneď z prvého stretnutia som mala veľmi dobrý pocit a získala som uistenie, že sme na správnom mieste, spoločne sme zo všetkých možností vybrali typ liečby, ktorá nám najviac vyhovovala. Celý proces liečby bol dôkladne naplánovaný, dokonca mierne alternovaný na moju žiadosť, pri zahájení liečby som dostala plánik- tabuľku od lekára s presným rozpisom na dni, čo ma čaká a to ma veľmi uspokojilo. Taktiež som dostala detailné inštrukcie (aj emailom ) k užívaniu liekov od koordinátorky pani Lienhart, ktorá bola vždy plná povzbudenia a podporila ma, aj keď som ju telefonicky či emailom kontaktovala zo Slovenska.

Punkcia išla veľmi hladko, absolútne som dôverovala celému tímu. Skúsená embryologička p. Krásna ma potom emailom kontaktovala každý deň ako sa darí embryám, dostali sme po transfere dokonca i video z monitoringu embryí. Teraz už som na začiatku štvrtého mesiaca, čakáme prírastok na sviatky v decembri 2013! Veľká vďaka naozaj celému tímu Reprogenesis: pánovi doktorovi, pani koordinátorke a pani embryologyčke a všetkým sestričkám a anestéziológovi, ktorí celý cyklus prežívali s nami nešetrili povzbudeniami či úsmevom a držali nám palce!

ED

Rada by som sa podelila o svoju skúsenosť s umelým oplodnením. O bábätko sme sa snažili s manželom tri roky. Po ročnej pauze som začala hľadať nové možnosti asistovanej reprodukcie. Webová stránka firmy Reprogenesis sa mi páčila na prvý pohľad. Na moje otázky v e-mailoch mi prišli vždy veľmi rýchlo ústretové a chápajúce odpovede. Ponúkli nám ďalšie doplňujúce vyšetrenia spermií a nonstop pozorovanie embryí. Šli sme teda s manželom do toho znovu. Koordinátorka bola veľmi milá a aj všetci zamestnanci na klinike boli dobre naladení, vždy mali po ruke úsmev a povzbudzujúce slová. Pri transfere sa mi znovu rozbúchalo srdce ako zvon, manžel ma upokojoval pohľadom. Z kliniky sme si odniesli DVD s embryami, snáď s našimi detičkami. Je to úžasné, púšťam si ho stále znovu, ako to bolo na začiatku… Nevedela som sa dočkať štrnásteho dňa. Dnes som šťastná na začiatku štvrtého mesiaca a budeme mať dvojičky! Ďakujem celému tímu Reprogenesis, ktorí celý cyklus prežívali s nami.

H.K.

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).